Seçicilərin fəallığı    |   Bələdiyyə üzrə seçilmişlər    |   Məntəqə üzrə protokollar

Bələdiyyələr üzrə seçilmişlər

 Seçki dairəsinin adı
1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi
2 saylı Şərur seçki dairəsi
3 saylı Babək-Kəngərli-Naxçıvan seçki dairəsi
4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi
5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi
6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi
7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi
8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi
9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi
10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi
11 saylı Qaradağ seçki dairəsi
12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi
13 saylı Xəzər-Pirallahı seçki dairəsi
14 saylı Xəzər seçki dairəsi
17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi
19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi
21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi
24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi
25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi
26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi
27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi
28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi
29 saylı Səbail seçki dairəsi
30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi
31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi
32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi
33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi
36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi
38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi
41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi
44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi
45 saylı Abşeron seçki dairəsi
46 saylı Şirvan seçki dairəsi
47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi
48 saylı Yevlax seçki dairəsi
49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi
50 saylı Abşeron-Qobustan seçki dairəsi
51 saylı Qusar seçki dairəsi
52 saylı Quba seçki dairəsi
53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi
54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi
55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi
56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi
57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi
58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi
59 saylı Salyan seçki dairəsi
60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi
61 saylı Neftçala seçki dairəsi
62 saylı Saatlı seçki dairəsi
63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi
64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi
65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi
66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi
67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi
68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi
69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi
70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi
71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi
72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi
73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi
74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi
75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi
76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi
77 saylı Astara seçki dairəsi
78 saylı Lerik seçki dairəsi
79 saylı İmişli seçki dairəsi
80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi
81 saylı Beyləqan seçki dairəsi
82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi
83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi
84 saylı Füzuli seçki dairəsi
85 saylı Şamaxı seçki dairəsi
86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi
87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi
88 saylı Göyçay seçki dairəsi
89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi
90 saylı Ağdaş seçki dairəsi
91 saylı Ucar seçki dairəsi
92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi
93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi
94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi
95 saylı Tərtər seçki dairəsi
96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi
97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi
98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi
99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi
100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi
101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi
102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi
103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi
104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi
105 saylı Tovuz seçki dairəsi
106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi
107 saylı Qazax seçki dairəsi
108 saylı Ağstafa seçki dairəsi
109 saylı Balakən seçki dairəsi
110 saylı Zaqatala seçki dairəsi
111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi
112 saylı Qax seçki dairəsi
113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi
114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi
115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi
116 saylı Qəbələ seçki dairəsi
117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi
119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi