Seçicilərin fəallığı    |   Bələdiyyə üzrə seçilmişlər    |   Məntəqə üzrə protokollar

Məntəqə üzrə protokollar

 Seçki dairəsinin adı
1 sayli Şərur-Sədərək seçki dairəsi
2 sayli Şərur seçki dairəsi
3 sayli Babək-Kəngərli-Naxçıvan seçki dairəsi
4 sayli Naxçıvan şəhər seçki dairəsi
5 sayli Şahbuz-Babək seçki dairəsi
6 sayli Culfa-Babək seçki dairəsi
7 sayli Ordubad-Culfa seçki dairəsi
8 sayli Binəqədi birinci seçki dairəsi
9 sayli Binəqədi ikinci seçki dairəsi
10 sayli Binəqədi üçüncü seçki dairəsi
11 sayli Qaradağ seçki dairəsi
12 sayli Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi
13 sayli Xəzər-Pirallahı seçki dairəsi
14 sayli Xəzər seçki dairəsi
15 sayli Yasamal birinci seçki dairəsi
16 sayli Yasamal ikinci seçki dairəsi
17 sayli Yasamal üçüncü seçki dairəsi
18 sayli Nərimanov-Nizami seçki dairəsi
19 sayli Nərimanov birinci seçki dairəsi
20 sayli Nərimanov ikinci seçki dairəsi
21 sayli Nəsimi birinci seçki dairəsi
22 sayli Nəsimi ikinci seçki dairəsi
23 sayli Nəsimi-Səbail seçki dairəsi
24 sayli Nizami birinci seçki dairəsi
25 sayli Nizami ikinci seçki dairəsi
26 sayli Sabunçu birinci seçki dairəsi
27 sayli Sabunçu ikinci seçki dairəsi
28 sayli Sabunçu üçüncü seçki dairəsi
29 sayli Səbail seçki dairəsi
30 sayli Suraxanı birinci seçki dairəsi
31 sayli Suraxanı ikinci seçki dairəsi
32 sayli Suraxanı üçüncü seçki dairəsi
33 sayli Xətai birinci seçki dairəsi
34 sayli Xətai ikinci seçki dairəsi
35 sayli Xətai üçüncü seçki dairəsi
36 sayli Xətai dördüncü seçki dairəsi
37 sayli Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi
38 sayli Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
39 sayli Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi
40 sayli Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
41 sayli Sumqayıt birinci seçki dairəsi
42 sayli Sumqayıt ikinci seçki dairəsi
43 sayli Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi
44 sayli Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi
45 sayli Abşeron seçki dairəsi
46 sayli Şirvan seçki dairəsi
47 sayli Mingəçevir seçki dairəsi
48 sayli Yevlax seçki dairəsi
49 sayli Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi
50 sayli Abşeron-Qobustan seçki dairəsi
51 sayli Qusar seçki dairəsi
52 sayli Quba seçki dairəsi
53 sayli Quba-Qusar seçki dairəsi
54 sayli Şabran-Siyəzən seçki dairəsi
55 sayli Xaçmaz şəhər seçki dairəsi
56 sayli Xaçmaz kənd seçki dairəsi
57 sayli Kürdəmir seçki dairəsi
58 sayli Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi
59 sayli Salyan seçki dairəsi
60 sayli Salyan-Neftçala seçki dairəsi
61 sayli Neftçala seçki dairəsi
62 sayli Saatlı seçki dairəsi
63 sayli Sabirabad birinci seçki dairəsi
64 sayli Sabirabad ikinci seçki dairəsi
65 sayli Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi
66 sayli Biləsuvar seçki dairəsi
67 sayli Cəlilabad şəhər seçki dairəsi
68 sayli Cəlilabad kənd seçki dairəsi
69 sayli Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi
70 sayli Masallı şəhər seçki dairəsi
71 sayli Masallı kənd seçki dairəsi
72 sayli Yardımlı-Masallı seçki dairəsi
73 sayli Lənkəran şəhər seçki dairəsi
74 sayli Lənkəran kənd seçki dairəsi
75 sayli Lənkəran-Masallı seçki dairəsi
76 sayli Lənkəran-Astara seçki dairəsi
77 sayli Astara seçki dairəsi
78 sayli Lerik seçki dairəsi
79 sayli İmişli seçki dairəsi
80 sayli İmişli-Beyləqan seçki dairəsi
81 sayli Beyləqan seçki dairəsi
82 sayli Ağcabədi seçki dairəsi
83 sayli Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi
84 sayli Füzuli seçki dairəsi
85 sayli Şamaxı seçki dairəsi
86 sayli İsmayıllı seçki dairəsi
87 sayli Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi
88 sayli Göyçay seçki dairəsi
89 sayli Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi
90 sayli Ağdaş seçki dairəsi
91 sayli Ucar seçki dairəsi
92 sayli Zərdab-Ucar seçki dairəsi
93 sayli Bərdə şəhər seçki dairəsi
94 sayli Bərdə kənd seçki dairəsi
95 sayli Tərtər seçki dairəsi
96 sayli Goranboy-Naftalan seçki dairəsi
97 sayli Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi
98 sayli Şəmkir şəhər seçki dairəsi
99 sayli Şəmkir kənd seçki dairəsi
100 sayli Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi
101 sayli Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi
102 sayli Samux-Şəmkir seçki dairəsi
103 sayli Gədəbəy seçki dairəsi
104 sayli Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi
105 sayli Tovuz seçki dairəsi
106 sayli Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi
107 sayli Qazax seçki dairəsi
108 sayli Ağstafa seçki dairəsi
109 sayli Balakən seçki dairəsi
110 sayli Zaqatala seçki dairəsi
111 sayli Zaqatala-Balakən seçki dairəsi
112 sayli Qax seçki dairəsi
113 sayli Şəki şəhər seçki dairəsi
114 sayli Şəki kənd birinci seçki dairəsi
115 sayli Şəki kənd ikinci seçki dairəsi
116 sayli Qəbələ seçki dairəsi
117 sayli Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi
119 sayli Ağdam kənd seçki dairəsi